Scroll Top
Електронний цифровий жетон
Замість того, щоб вимагати від користувачів вставляти карту в пристрій, що зчитує її або набирати пароль вручну, токен IPI Key дозволяє комп’ютерним системам розпізнавати солдатів, коли вони знаходяться поруч з комп’ютером або іншою захищеною системою.
Про Електронний цифровий жетон “IPI Key”

Пристрій пропонує солдатам ввести другий фактор ідентифікації, такий як особистий ідентифікаційний номер. Бійці автоматично виходять із системи, коли вони віддаляються від комп’ютера і виходять із зони дії системи, комп’ютер автоматично блокується.Безконтактні ідентифікаційні маркери не тільки прості у використанні, але і забезпечують значну економію засобів для армії.

Ви можете продовжувати додавати можливості аутентифікації без необхідності перепроектування або розгортання нового тактичного обладнання на кожному ноутбуці, сервері, портативному пристрої або збройової системі.

Якісний

Автоматичне блокування ПК, коли користувач піде з зони дії

Надійний

Відсутність необхідності пам’ятати і вводити паролі руками

Безпечний

FIDO2 – сучасний стандарт беспарольної аутентифікації як заміна смарт карт

Сучасний

Комбінація фізичного і цифрового доступу в одному токені

Ергономічний

Захищений пило-, волого-, ударостойкий корпус

Швидкий

Вхід в ПК за 3 секунди

Особливості
IPI Key – токен поєднує в собі безпеку облікових даних на основі технології беспарольної, багатофакторної FIDO аутентифікації з передовими досягненнями в індустрії комерційних бездротових платежів
Його можна зберігати в солдатській кишені, прикріпити до рукаву або носити як армійський жетон на шиї.
Жетон IPI Key це портативний, бездротовий, легкий, міцний, пиловологозахищений і ударостійкий пристрій розміром 37х65х8мм.
IPI Key -Бездротовий токен для забезпечення бійцям безпечної і простої ідентифікації та аутентифікації для доступу до армійських ноутбуків
Опис
IPI Key
IPI Key як ношений ідентифікаційий токен поєднує в собі безпеку облікових даних на основі технології беспарольної, багатофакторної FIDO аутентифікації з передовими досягненнями в індустрії комерційних бездротових платежів і аутентифікації з використанням сучасних світових стандартів – NIST, FIPS 140-2, PCI DSS.
ПОЗИЦІОНУВАННЯ

Інструменти перевірки особистості, які легко працюють в банку для доступу до готівки або в Інтернеті для оплати рахунку, не так легко працюють на полі битви, де проста дія по вилученню карти з кишені в кращому випадку незграбна, а в гіршому – неможлива. Щоб вирішити цю проблему ідентифікації користувача в суворих військових умовах, компанія IPI розробила універсальний цифровий жетон для ідентифікації в цифрових системах і для фізичного доступу в приміщення. В даний час військові використовують звичайну комбінацію логіна і пароля або пластикові карти (SmartCard) як для фізичного, так і для цифрового доступу. За сьогоднішніми мірками логін і пароль просто небезпечний, а карти – це досить давня технологія, яка дуже незручна особливо в бойових умовах.