Scroll Top

Про «ВУЛКАН» («МАЛЮК»)

Спеціальний автомат «Вулкан» («Малюк») – це ефективне рішення для виконання завдань в бойових умовах. Вулкан (Малюк) пройшов всі етапи Державних випробувань та прийнятий на озброєння Збройних сил України. В ході виконання бойових завдань, Спеціальний автомат «Вулкан» («Малюк») був високо оцінений бійцями Збройних сил України завдяки своїй збалансованості, надійності, точності та ергономічності.

В Спеціальному автоматі «Вулкан» («Малюк») застосована конвекційна система відводу тепла від каналу ствола, завдяки чому значно збільшується ресурс його роботи. Завдяки системі конвекції та конструкції газовідведення, забезпечується низький ступінь загазованості в зоні обличчя стрілка, а також автомат має значно знижену віддачу. Шахта та система викидання магазину сконструйована так, що при натисканні кнопки викидання магазину, яка розташована поза спусковим гачком, він легко випадає під власною вагою, а також шахта магазину допускає можливість використання магазинів радянського зразку.

Спеціальний автомат «Вулкан» («Малюк») адаптовано для роботи як з правого так і лівого плеча, ручка зведення затвору для зручності переноситься на відповідний бік автомату, а також при веденні вогню залишається нерухомою, що виключає травмування стрілка. Також автомат комплектується глушником власного виробництва, котрий сконструйований фахівцями ТОВ «ІнтерПроІнвест», таким чином, що при веденні стрільби в автоматичному режимі відсутній вплив на балістику кулі.

Характеристики

Повна масса з порожнім магазином, кг3.8
Повна довжина автомату, мм
712
Довжина стволу,мм
415
Калібр патронів
5.45x39 мм /7.62x39 мм/5.56x45 мм
Спосіб ведення вогню
Одиночний/ автоматичний
Швидкострільність, постр/хв
660
Початкова швидкість кулі, м/с
900/715/940
Ефективна дальність стрільби, м
500
Емкість магазину, патронів
10/30/45
Стандартний приціл
Згідно замовлення Клієнта
Тип приєднання прицілу
Планка Пікатінні( довжина 315 мм)

Підствольний гранатомет

в розробці

ww
зв’яжіться з нами
промо відео
Каталог
ii
керівництво з експлуатації